City live s Chinaski z Tančícího domu

Chinaski si užívají roční koncertní pauzu. Až do podzimního turné nikde živě nevystoupí. S jednou jedinou výjimkou. Už 26. dubna v 15:00 zahrají exkluzivně mimořádný akustický set v rámci City live na Radiu City.
V českém éteru výjimečný pořad City live, který můžete poslouchat výhradně na vlnách Radia City a spřátelených Hitrádií, pokračuje ve hvězdné nabídce. Koncem dubna zahrají statisícům posluchačů živě kluci ze snad nejoblíbenější kapely posledních dvaceti let, legendární Chinaski. Před nimi se v City live předvedli například Mig 21, Kryštof, Xindl X, Milow, Mel C, Tomáš Klus, Selah Sue, Mandrage, Aneta Langerová, Michal Hrůza, Kosheen, David Koller, Slza a další. Stejně jako jejich předchůdci odehraje parta kolem frontmana Michala Malátného v pražském Tančícím domě speciální set plný netradičních aranží, které proloží rozhovor s Vojtou Eflerem z Dobrého rána, Praho.
Pro Chinaski bude koncert City live znamenat především konec dvouleté tvrdé práce na novém albu. To vyjde prakticky bezprostředně po živém vystoupení. „Máme za sebou dva roky práce a já jsem fakt šťastnej. Máme z alba výbornej pocit“ doplnil pro Radio City Michal Malátný.
A pozor! City live s Chinaski můžete zažít na vlastní oči a uši přímo v Tančícím domě. Stačí, když budete poslouchat Dobré ráno, Praho od 18. do 24. dubna. Jakmile uslyšíte výzvu moderátorů, pošlete SMSku ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo Chinaski na číslo 777937777. Autor nejrychlejší došlé sms získá dva volné vstupy na City live s Chinaski, které proběhne 26. dubna od 15:00.

Chinaski již v City live zahráli, a to v listopadu 2013.